OFERTA

Produkcja i montaż reklam

Mając na uwadze wartość użytkową każdego projektu, miejsce montażu oraz walory estetyczne, z wielką rozwagą łączymy odpowiednie materiały z techniką ich obróbki.
Nasi projektanci i inżynierowie w procesie twórczej i wymagającej pracy, bacznie czuwają
nad procesem realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

kasetony reklamowe

PLAFONY I KASETONY

Plafony i kasetony reklamowe są najczęściej stosowaną formą identyfikacji wizualnej, zazwyczaj montowane na elewacjach budynków wraz z oświetleniem, choć mogą także być stosowane jako elementy oznakowania wewnętrznego lub reklamy mobilnej. Mogą być wykonane jako elementy płaskie lub wypukłe. Są stosunkowo tanie w produkcji, a do tego zdecydowanie bardziej widoczne
i o większych walorach estetycznych niż tradycyjny baner czy tablica informacyjna. 

otoki reklamowe

OTOKI

Otoki to najlepsza forma oznakowania stacji paliw, dużych placówek handlowych i usługowych. Sprawiają, że obiekty są doskonale widoczne nawet z dużej odległości, a co więcej już z daleka bardzo dobrze rozpoznawalne. Otoki są elementami podświetlanymi, wykonane jako elementy płaskie lub gięte, nierzadko uzupełnione logotypem przestrzennym.

pylon reklamowy podświetlany

PYLONY REKLAMOWE, INFORMACYJNE, CENOWE

Wyróżniającą się formą nośnika reklamowego są pylony. Wykonywane w różnorodnej technologii w zależności od wielkości, przeznaczenia oraz wymagań. Najczęściej umiejscowione są przy wjazdach na stacje paliw lub na duże obiekty logistyczno-magazynowe, na parkingach przed galeriami handlowymi oraz przy wjazdach na teren dużych przedsiębiorstw.
Rozróżniamy pylony: cenowe, reklamowe, informacyjne, parkingowe. 

litery przestrzenne 3D

LITERY I LOGOTYPY PRZESTRZENNE

Litery i logotypy przestrzenne są niezastąpionym rozwiązaniem oznakowania budynków i obiektów na dużych wysokościach. Najczęściej powstają według standardów zawartych w firmowej księdze identyfikacji wizualnej. Stanowią doskonały, stały i dobrze widzialny nośnik ekspozycji marki, co sprawia, że i same obiekty są rozpoznawalne już z dużych odległości. W zależności od ulokowania liter czy logotypu mogą być one jedno- lub dwustronnie podświetlane.

produkcja tablic informacyjnych

TABLICE INFORMACYJNE

Tablice informacyjne wykorzystywane są we wszelkiego rodzaju obiektach – urzędach, instytucjach, przedsiębiorstwach, obiektach handlowych i mieszkalnych. Wykonywane są z różnorodnych materiałów, we wszelkich rozmiarach i przystosowane do różnych rodzajów ekspozycji – od małych tabliczek montowanych na ściany do wielkoformatowych tablic wolnostojących.

zabudowa meblowa, recepcje

ZABUDOWY MEBLOWE I RECEPCYJNE

Na bazie płyt mineralno-akrylowych Corian wykonywane są zabudowy w obiektach usługowych, gastronomicznych czy użytku publicznego, włącznie z wyposażaniem stref sanitarnych tych obiektów. Zastosowanie płyt mineralno–akrylowych daje nieograniczone możliwości tworzenia form giętych, profilowanych oraz formowanych w łuki.

płyty hpl i kompozytowe

LAMINATY I PŁYTY KOMPAKTOWE HPL

Laminaty oraz płyty kompaktowe HPL stanowią idealny materiał wykończeniowy miejsc użytku publicznego i lokali usługowych, gdyż nie wymagają konserwacji. Dzięki zaawansowanej technologii procesu wytwarzania, HPL jest całkowicie odporny na działanie wody, wilgoci
i pary wodnej, a niezwykła sprężystość materiału pozwala
na wykorzystanie go w miejscach szczególnie narażonych na eksploatację lub będących powierzchniami obłymi, niedostępnymi
dla popularnych materiałów wykończeniowych.

płyty kompozytowe

PŁYTY KOMPOZYTOWE

Płyty kompozytowe stosowane jako element wykończenia elewacji charakteryzują się możliwością projektowania fasad o dowolnych kształtach, bogatym wzornictwie i kolorystyce.
Stanowią materiał odpowiedni do wyoblania i gięcia, zachowując przy tym odporność na warunki atmosferyczne. Także dzięki właściwościom tłumiącym, stanowią jeden z najczęściej stosowanych materiałów wykończeniowych. 

ekspozytor targowy

STANDY I EKSPOZYTORY TARGOWE

Elementy wystawiennicze w obiektach handlowych to różnego rodzaju ekspozytory, regały i mocowania służące lepszemu lokowaniu towarów. Wykonywane są z wielu różnych materiałów w zależności
od wymagań, np. temperatury otoczenia, wytrzymałości obciążeniowej, mobilności. Projekty wykonywane są indywidualnie
dla każdego klienta.

SIEDZIBA

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.
ul. Marsa 56A
04-242 Warszawa
NIP 7251838537

BIURO HANDLOWE
I PRODUKCJA

ul. Obrońców Wybrzeża 6
84-207 Koleczkowo

KONTAKT

© Copyright IMPEL VISUAL SOLUTIONS | Grupa Impel